Autor Wątek: Aktualizacja Symfony z beta1 na beta2  (Przeczytany 8192 razy)

kuba

• Administratorzy
  • Full Member
    • Jakub Zalas
Aktualizacja Symfony z beta1 na beta2
« dnia: Maja 23, 2011, 21:32:03 »
Jak aktualizujecie swoje projekty i bundle?

Mój proces poniżej.

Aplikacja.

Moja aplikacja nie ma jeszcze wielu zmian w stosunku do Standard Edition (tylko routing, autoload i włączone bundle). Najszybciej mi było usunąć wszystkie pliki i skopiować świeże z bety2. git diff pokazał mi co się zmieniło. Przywróciłem swoje zmiany ręcznie i commitnąłem tylko to co się zmieniło w samym Symfony.

Bundle

Moje bundle są jeszcze proste, więc i tu poszło szybko. Wystarczyło zmienić anotacje w Routingu i Entities Doctrine.

Uwagi końcowe

Nie robiłem prawdziwych testów, ale debug toolbar mi pokazuje, że akcja wykonuje się w ~100ms zamiast poprzednich ~200ms.
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2011, 21:52:26 wysłana przez kuba »

michalg

• Administratorzy
  • Newbie
Odp: Aktualizacja Symfony z beta1 na beta2
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 24, 2011, 04:49:41 »
Jak aktualizujecie swoje projekty i bundle?

Mój proces poniżej.

Aplikacja.

Moja aplikacja nie ma jeszcze wielu zmian w stosunku do Standard Edition (tylko routing, autoload i włączone bundle). Najszybciej mi było usunąć wszystkie pliki i skopiować świeże z bety2. git diff pokazał mi co się zmieniło. Przywróciłem swoje zmiany ręcznie i commitnąłem tylko to co się zmieniło w samym Symfony.

Ja robię tak samo, ściągam nową dystrybucję, kopiuję kernel, configi, front controller, przywracam swoje zmiany.

Bundle

Moje bundle są jeszcze proste, więc i tu poszło szybko. Wystarczyło zmienić anotacje w Routingu i Entities Doctrine.

Nie używam ORM'a ani routingu z adnotacjami (mam routing w yamlu) więc tego nie musiałem robić ;)

Uwagi końcowe

Nie robiłem prawdziwych testów, ale debug toolbar mi pokazuje, że akcja wykonuje się w ~100ms zamiast poprzednich ~200ms.

Nie zauważyłem różnicy. Czas wykonywania ~ 35 ms.

kuba

• Administratorzy
  • Full Member
    • Jakub Zalas
Odp: Aktualizacja Symfony z beta1 na beta2
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 24, 2011, 06:50:34 »
Nie zauważyłem różnicy. Czas wykonywania ~ 35 ms.

Z twittera zrozumialem, ze cos usprawnili. Czas wykonania oczywiscie zalezy od sprzetu. Chyba mam starego laptopa, bo moje akcje nie sa jeszcze skomplikowane :)