Autor Wątek: Zlecę - Prosty system dodawania nowych projektów w Symfony Framework  (Przeczytany 333 razy)

C4

• Newbie
  • *
Zlecę wykonanie prostego systemu na bazie Symfony Framework gdzie będę mógł wpisywać prowadzone przeze mnie projekty.

Będzie to w zasadzie kilka (4-5) powiązanych ze sobą tabel w bazie danych. Są one widoczne na obrazku

Idea jest taka aby to zrobić na bazie takiego oprogramowania nawet w wersji prototypowej - aby potem można było to rozbudowywać o nowe elementy.

Wybór padł na SF - bo pozwala na szybkie stworzenie CRUD dla tabel. Oraz na dodawanie nowych kolumn w tabelach i przebudowanie. Ma też wbudowany generator CRUD - który mi w zupełności wystarczy aby np dodawać nowy projekt, klienta albo pracownika.

Wygląd graficzny nie ma znaczenia - wystarczy domyślny wygląd elementów HTML narzucany przez np. Twitter Bootstrap. Tak aby można to było potem ostylować ale póki co uzywać.  Czyli jakiś (nawet spartański) CSS musi być zapewniony.

Założenia:

- możliwość uruchomienia systemu na poddomenie. Czyli jak mam domenę firmową  - to chcę aby można było mieć dostęp do tego poprzez link nazwadomeny/aplikacja
- hosting gdzie chcę to uruchomić to Home
- baza danych MySQL
- konieczność zalogowania - system nie będzie dostępny bez podania loginu i hasła (wystarczy domyślne rozwiązanie frameworka które to zapewnia)
- możliwość łatwego dodania nowej kolumny w bazie danych i przebudowania modelu (z tego co pamiętam w SF 1.4 wystarczyło dopisać wiersz w pliku yml i przebudować model - coś na podobnej zasadzie)
- w pliku Excel mam rozpisaną zawartość tabel Projekt, Klient, Pracownik. Podałem tam które pola są wymagane, jakiego są typu i z czym są powiązane. Jest to prosta lista zależnosci. Wartości w polach jest nieco więcej niż na zaprezentowanym obrazku.

Rodzaje pól które będą używane podczas dodawania / edycji danych:

- pole tekstowe
- pole załączenia pliku
- dropdown z możliwych wartości do wyboru
- radio button tak/nie
- checkbox - kilka wartości do wyboru
- data (kalendarzyk)

Interesuje mnie długotrwała współpraca. Po ukończeniu prototypu na pewno pojawią się kolejne kwestie za które dodatkowo będziemy się rozliczać. Wiadomo, że w trakcie użytkowania pojawią sie kwestie wymagające modyfikacji - w tym sensie.

Przed wysłaniem szczegółowych wytycznych mile widziana możliwość podpisania NDA na temat wytycznych.

Porszę o PW albo kontakt mailowy: zrobiestrone@g.pl