Autor Wątek: Projekt Symfony 2.1 na home.pl Business Pro  (Przeczytany 14976 razy)

thomas2411

• Newbie
  • *
Projekt Symfony 2.1 na home.pl Business Pro
« dnia: Października 25, 2012, 14:51:37 »
Cześć,

zadałem już to pytanie na IRCu ale chciałbym zapytać szerszej publiczności. Jakie macie doświadczenia z projektem strony postawionej na home.pl Business Pro opartej o Symfony 2.0/2.1?

Pytam, bo klient się na to uparł, bo tam usługę ma już wykupioną, a nie wiem czy się w to ładować. Strona będzie dość duża, aczkolwiek odwiedzalność niezbyt wysoka.

Minusy:
  • Brak dostępu do konta Shell
  • Problem z dostosowaniem parametrów PHP
  • Prawdopodobnie brak APC
  • Prawdopodobnie brak dostępu do bazy z zewnętrznego narzędzia, np NaviCat.

tomasz.ozga

• Newbie
  • *
Odp: Projekt Symfony 2.1 na home.pl Business Pro
« Odpowiedź #1 dnia: Października 29, 2012, 09:22:01 »
Hej, mówisz, że strona będzie duża, ale co to znaczy? Będzie miała wiele podstron czy będzie to rozbudowany system? Jeśli będzie to rozbudowany system to nie pchałbym się w środowisko, którego się nie da skonfigurować. Na dobre to na pewno nie wyjdzie. W takich przypadkach z każdym kolejnym featurem zwiększa się ryzyko braku kompatybilności, z którymś oprogramowaniem na serwerze.

Inną sprawą jest brak APC, które przy większym systemie może być znacznie odczuwalne.

thomas2411

• Newbie
  • *
Odp: Projekt Symfony 2.1 na home.pl Business Pro
« Odpowiedź #2 dnia: Października 29, 2012, 09:25:15 »
Sporo podstron, serwis pod względem systemu średnio rozbudowany. Ale to fakt, postawiłem warunek klientowi, że jeśli robić to nie w home.pl