Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Michał Pipa

Strony: [1]
1
Dyskusje / Symfony Live London i PHPCon
« dnia: Czerwca 16, 2014, 09:48:08 »
W tym roku troszkę na siebie naszły terminy konferencji PHPCon i Symfony Live London.

Symfony Live London: 25-26 września
PHPCon: 26-28 września (26 mają być warsztaty)

Jest taki pomysł, żeby polecieć do Londynu na Symfony Live i w piątek po konferencji wrócić samolotem do Katowic i potem pojechać do Szczyrku. Gdyby więcej osób było zainteresowanych, to można pomyśleć o wynajmie jakiegoś busika.

Czy są chętni?

2
Dyskusje / Pierwsze spotkanie Silesian PHP User Group
« dnia: Czerwca 17, 2012, 23:35:00 »
Śląska Grupa Użytkowników PHP zaprasza na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 21 czerwca 2012 roku w Gliwicach w Centrum Kultury Studenckiej Politechniki Śląskiej przy ulicy Pszczyńskiej 85. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie: http://spug.pl.

Ponieważ w organizację zaangażowane są osoby aktywnie udzielające się w polskiej społeczności Symfony, będzie można posłuchać przynajmniej dwóch prezentacji dotyczących właśnie Symfony (i będzie okazja żeby się spotkać na żywo).

Zapraszamy wszystkich ze Śląska i nie tylko. Mamy w planach organizację kolejnych wydarzeń, więc śledźcie naszą stronę oraz listę mailową.

Jeszcze raz gorąco zapraszamy!

3
Dyskusje / Symfony Live 2012 Paryż
« dnia: Lutego 19, 2012, 17:13:07 »
Pojawiła się już strona tegorocznej konferencji Symfony Live w Paryżu i ruszyły zapisy. Ja się wybieram i w związku z tym proponuję podtrzymać naszą tradycję i zorganizować wspólnie hotel, ew. transport. Czy są chętni?

Strony: [1]