Symfony2 PR12 Wydane

Wczoraj (tj 19 kwietnia) wydana została 12 wersja PR (preview release). Zawiera ona głównie drobne zmiany i poprawki błędów. Z istotniejszych zmian należy wymienić poprawkę ważnego błędu bezpieczeństwa związanego z używaniem SwitchUserListener.

Najważniejszą informacją jest to, że jest to ostatnia wersja PR. Wkrótce główna gałąź Symfony2 zostanie połączona z gałęzią form, która zawiera refactoring kodu formularzy (więcej szczegółów na temat nowych formularzy na blogu Jakuba Zalasa).

Po włączeniu nowego kodu formularzy do głównej gałęzi, zostanie wydana wersja beta (refactoring formularzy był ostatnią rzeczą blokującą jej wydanie). Zostanie ona wydana (zgodnie z regułą publikacji jednej wersji na tydzień) w przyszłym tygodniu. Od tego momentu framework będzie zawierał większość założonej funkcjonalności. Wprowadzane zmiany nie będą już tak duże, jednak nadal mogą naruszać kompatybilność wsteczną.

Zostaw komentarz


Podpowiedź - możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>